BLACKROLL SUPER BAND TAŚMA DO ĆWICZEŃ ZIELONA

99,99
Zobacz podobne:
BLACKROLL SUPER BAND TAŚMA DO ĆWICZEŃ NIEBIESKABLACKROLL SUPER BAND TAŚMA DO ĆWICZEŃ POMARAŃCZOWA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest? 
Długa taśma do treningu obciążeniowego w tym treningu funkcjonalnego, ćwiczeń mobilizacyjnych, ćwiczeń core i stabilizacji. Taśmę można porównać do krótszego modelu taśmy Blackroll Loop Band. Możliwość doboru stopnia oporu taśmy pozwala na trening za odpowiednio dobranym obciążeniem. Taśma Super Band jest świetnym rozwiązaniem dla zwiększenie intensywności treningów w domowej siłowni. Daje ona odpowiednie obciążenie treningowe, różne możliwości wykorzystania w ćwiczeniach oraz podnosi efektywność treningów. 

Jak działa Blackroll Super Band?
Taśma do treningu poddaje się rozciąganiu dając opór podczas wykonywania ćwiczeń. Może być też wykorzystywana jako odciążenie np. przy podciąganiu się z taśmą na drążku. Istnieje możliwość doboru odpowiedniego stopnia oporu przypisanego do danego koloru: 

Pomarańczowy - lekki
Zielony - średni
Niebieski - mocny 

Dzięki taśmie przeprowadzisz intensywny trening funkcjonalny, trening oporowy lub zwiększysz mobilność i zakres ruchów w stawach. Taśmy używane są przez profesjonalnych trenerów personalnych oraz gabinety fizjoterapeutyczne w przebiegu rehabilitacji. Dają one duże możliwości modyfikacji ćwiczeń i ich urozmaicania. Taśma Super Band zwiększy Twoją wydolność i spowoduje aktywację większych grup mięśniowych, co będzie czyniło Twój trening bardziej efektywnym. 


Jakie jest zastosowanie?
Specjalna taśma Super Band sprawdzi się podczas profesjonalnych treningów wytrzymałościowych, funkcjonalnych czy wzmacniających stabilizacje u sportowców jak i amatorów treningu. Jest używana w różnego rodzaju treningach a także podczas rehabilitacji czy ćwiczeń korekcyjnych. 

Taśma BLACKROLL® może być stosowana w: 

- treningu funkcjonalnym,
- treningu oporowym,
- treningu wzmacniającym,
- treningu wytrzymałościowym,
- treningu stabilizacyjnym, core
- ćwiczeniach szybkościowych
- rehabilitacji 
- ćwiczeniach korekcyjnych 
- mobilizacji stawów 

Specyfikacja
Rozmiar 104cm x 3cm
Kolory

pomarańczowy - lekki
zielony - średni
niebieski - mocny 

Zastosowanie do ćwiczeń całego ciała 
Materiał przyjazny miękki materiał bez lateksu, łatwy w czyszczeniu, hipoalergiczny, elastyczny i odporny na rozerwanie.

Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij