BLACKROLL STANDARD ROLLER RÓŻOWE CIAPKI

149,99
Zobacz podobne:
BLACKROLL STANDARD ROLLER ŻÓŁTY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest? 
Prosty i niezwykle użyteczny przyrząd do automasażu umożliwiający samodzielne rozmasowanie poszczególnych obszarów naszego ciała i poprawę odżywienia tkanek. Znajdujący coraz szersze zastosowanie, jest powszechnie wykorzystywany w rehabilitacji ortopedycznej i w sporcie. 

Jak działa wałek do rolowania?
Efekty masażu wałkiem są doceniane przez profesjonalnych trenerów, fizjoterapeutów, sportowców. Rolowanie przy wykorzystaniu wałka BLACKROLL swoją popularność zawdzięcza łatwości wykorzystania samodzielnie w domu, jest idealnym uzupełnieniem procesu rehabilitacyjnego bądź treningowego jak i łatwym sposobem na zmniejszenie napięcia mięśni, poprawy odżywienia tkanek i redukcji bólu i stresu.

Stosowanie Blackroll STANDARD prowadzi do uelastycznienia oraz rozluźnienia tkanek, lepszego ich odżywienia, dotleniania, co wspomaga proces regeneracji i zapobiega kontuzjom. Już przy jednorazowym użyciu możemy poczuć ulgę, relaksację mięśni, zmniejszenie napięcia oraz zwiększenie mobilności w ciele. 

Jakie jest zastosowanie?
Wałek do masażu BLACKROLL znajdzie zastosowanie w:
- masażu mięśniowo-powięziowym po treningu,
- przygotowaniu mięśni, więzadeł i ścięgien przed stretchingiem,
- w zmniejszeniu napięcia mięśni w przebiegu bocznego przyparcia rzepki, kolana skoczka, kolana kinomana, zapalnia stożka rotatorów, łokcia tenisisty/golfisty,
- zmniejszeniu napięcia mięśni karku i kręgosłupa w przebiegu przewlekłego stresu,
- rozluźnieniu i regeneracji mięśni: łydek, ud, pośladków, pleców, ramion, karku, 
- odżywieniu i nawodnieniu tkanek,
- zwiększeniu elastyczności i mobilności tkanek. 

Dla kogo jest wałek Blackroll STANDARD?
Rekomendowany dla osób ze średnim napięciem mięśniowym, które rozpoczynają swoją przygodę z rolowaniem lub dla osób które regularnie rolują się na średniej twardości wałkach. Sprawdzi się zarówno wśród sportowców, osób uprawiających rekreacyjnie sport, w przebiegu rehabilitacji pourazowej/pooperacyjnej a także u osób z bólami przeciążeniowymi. Łatwość używania wałka i duże  efekty jego stosowania powodują że jest polecany przez specjalistów do użytku domowego dla każdego. 

Użytkowanie/Czyszczenie
Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny.
Wałek w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy
Rozmiar 30cm x 15cm
Skala twardość średnia 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij