BLACKROLL POSTURE 2.0 KOREKTOR POSTAWY ROZM. S/M/L

179,99
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BLACKROLL POSTURE 2.0 KOREKTOR POSTAWY ROZM. S/M/L

Rozmiar:  S/M/L
Polecany dla osób z problemami z postawą ciała, garbiących się, spędzających długotrwale w jednej pozycji, szczególnie osób mających siedzącą pracę. Będzie też idealny dla osób, które chcą zadbać o swoją postawę ciała w ciągu dnia oraz podczas treningu.

BLACKROLL POSTURE to profesjonalny sprzęt wspomagający utrzymywanie prawidłowej postawy ciała.Został zaprojektowany przez renomowaną szwedzką firmę SWEDISH posture, specjalizującą się w produkcji stylowych i komfortowych przyrządów wspomagających prawidłową postawę ciała.

Pomaga w utrzymaniu prawidłowej postawy zapobiegając zaokrąglaniu się pleców, garbieniu się. Efektem jest natychmiastowa poprawa postawy, otwarcie klatki piersiowej. Prawidłowe ułożenie sylwetki wspomaga prawidłową pracę mięśni pleców, grzbietu, brzucha prowadząc do ich wzmocnienia. 

BLACKROLL POSTURE może być noszony na jaki i pod ubraniem, co zapewnia dyskrecję oraz wygodę w użyciu. Wspomaga prawidłową postawę ciała w ciągu dnia w pracy przed komputerem, za kierownicą samochodu, na siłowni czy podczas spaceru. 

Jaki rozmiar wybrać? 

BLACKROLL jest dostępny w dwóch rozmiarach: 

Rozmiar uniwersalny (S/M/L) rekomendowany dla osób o standardowej budowie ciała. Korektor pozwala na szeroki zakres regulacji i dokładne dopasowanie do ciała. 
Rozmiar duży XXL polecany dla osób z rozbudowaną klatką piersiową i większą masą ciała. 

Korzyści: 

Ładna sylwetka i prawidłowa postawa ciała zwiększa pewność siebie, nastawia pozytywnie do działania. Korekcja sylwetki pozwala Twojemu ciału funkcjonować prawidłowo, dzięki temu aktywują się odpowiednie mięśnie, zwiększa się absorpcja tlenu, a Ty zyskujesz więcej energii. 
Warto zapobiegać powstającym dysbalansu i napięciom w ciele poprzez dbanie o prawidłową postawę - niezależnie czy jesteś sportowcem, uprawiasz rekreacyjnie bieganie lub spędzasz długie godziny przed komputerem.

Cechy produktu:

  • ergonomiczny kształt
  • regulowana wielkość
  • wytrzymałość
  • łatwość w czyszczeniu
  • lekkość
  • szeroki zakres regulacji
  • Dwa rozmiary: uniwersalny (S/M/L) oraz duży (XXL)
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij