BLACKROLL PILLOW CASE ODDYCHAJĄCA POSZEWKA

89,99
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BLACKROLL PILLOW CASE to specjalnie stworzona poszewka, idealnie dopasowana do poduszki BLACKROLL RECOVERY PILLOW. 

ZALETY POSZEWKI BLACKROLL PILLOW CASE
  • DOPASOWANIE
Poszewka BLACKROL PILLOW CASE jest dedykowana poduszce BLACKROL RECOVERY PILLOW gwarantując idealne dopasowanie kształtem. BLACKROL PILLOW CASE niweluje denerwujące marszczenia i zagniecenia spowodowane nie właściwą lub zbyt dużą poszewką na poduszkę BLACKROL RECOVERY PILLOW.  Odpowiednio dopasowując poszewkę na poduszkę BLACKROL RECOVERY PILLOW możesz cieszyć się wszystkimi właściwościami poduszki, zyskując wygodniejszy i bardziej efektywny sen.
  • MATERIAŁ
Poszewka BLACKROLL PILLOW CASE jest wykonana z wysokiej jakości oddychającego, miękkiego i przyjemnego dla skóry, szybkoschnącego bawełnianego materiału. Jest odpowiednia dla alergików. Wyposażona jest w solidny zamek błyskawiczny, ułatwiający jej wymianę na inną.
Podczas produkcji, BLACKROLL pozostaje wierny swoim wysokim standardom. Stosuje wyłącznie przyjazne dla środowiska, wolne od zanieczyszczeń materiały. Zarówno poszewka BLACKROLL PILLOW CASE jak i sama poduszka  BLACKROLL RECOVERY PILLOW jest produkowana w Niemczech i posiada certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100.

STANDARD 100 by OEKO-TEX  jest wiodącym w świecie znakiem bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Produkty, którym przyznano ten znak, są wolne od substancji szkodliwych w stężeniach mających negatywny wpływ na stan zdrowia człowieka m.in. pestycydów, chlorofenoli, formaldehydu, barwników alergizujących, zabronionych barwników azowych i ekstrahowalnych metali ciężkich.
  • PIELĘGNACJA
Z BLACKROLL PILLOW CASE zyskujesz możliwość naprzemiennej zmiany poszewek ciesząc się czystością i higieną spania. Poszewkę BLACKROLL PILLOW CASE można prać w pralce, używając zwykłych, ogólnodostępnych na rynku detergentów, w temperaturze 60°C.
Nawet po wielokrotnym praniu BLACKROLL PILLOW CASE nie traci kształtu i miękkiej struktury. Nie kurczy się. 
  • RÓŻNORODNOŚĆ KOLORÓW
Poszewka BLACKROLL PILLOW CASE dostępna jest w czterech kolorach – białym, jasnoszarym, szarym i antracytowym. Dzięki mnogości wyboru, dopasowanie poszewki do koloru pościeli nie będzie trudne.  
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij