BLACKROLL MINI ROLLER ZIELONY

59,99
Zobacz podobne:
BLACKROLL MINI ROLLER  CZARNYBLACKROLL MINI ROLLER ŻÓŁTYBLACKROLL MINI ROLLER RÓŻOWY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?

Od kilku lat wałki do rolowania stały się podstawowym elementem wyposażenia każdej osoby borykającej się ze spiętym i obolałym ciałem. Prezentowany roler znajdzie wielu fanów cierpiących z powodu bólu małych części ciała, takich jak stopy, łydki czy przedramiona.

Jak działa?

Wałki firmy BlackRoll poprzez dynamiczny docisk do ciała szybko przynoszą poprawę ukrwienia rolowanych struktur. Przyspieszają tym samym lokalny metabolizm oraz procesy naprawcze organizmu. Uwalnia szkodliwe metabolity znajdujące się w mięśniach. Regeneracja ciała na najwyższym poziomie!

Jakie jest zastosowanie?

BlackRoll Mini sprawdza się idealnie przy:
  • rozluźnianiu mięśni stóp, łydek, ramion, przedramion oraz dłoni,
  • likwidowaniu przeciążeń potreningowych,
  • stymulowaniu punktów reflektorycznych znajdujących się na stopach oraz dłoniach,
  • zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu mięśni,
  • likwidowaniu mięsniowo-powięziowych punktów spustowych.

Dla kogo jest BlackRoll Mini?

Wałek przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, w tym przede wszystkim dla: biegaczy, kolarzy, triastlonistów. Wszystkie osoby cierpiące z powodu ostróg piętowych, problemów ze ścięgnem Achillesa oraz częstymi skurczami łydek na pewno poczują ulgę! Nie można zapomnieć o pracownikach biurowych poddanych ciągłemu napięciu I stresom. Natomiast najszerszą grupą osób zadowolonych z tego rozmiaru rolki są panie chodzące w butach na obcasach. Według ich opinii jakoś życia I przyjemność z chodzenia w butach nawet na bardzo wysokim obcasie znacznie się poprawiła!
Przyrząd BlackRoll Mini świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie fizjoterapeutycznym a także biurze I domu. Piłki do rolowania, masażery wibracyjne dobrze uzupełnią działanie wałka.

Użytkowanie/Czyszczenie

Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać roler wszędzie tam gdzie jest nam niezbędny!

Wałek w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Rozmiar: 15x5,5 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij