BLACKROLL MICRO ROLLER WAŁEK DO TWARZY POMARAŃCZ

39,99
Zobacz podobne:
BLACKROLL MICRO ROLLER WAŁEK DO TWARZY RÓŻOWYBLACKROLL MICRO ROLLER WAŁEK DO TWARZY ZIELONYBLACKROLL MICRO ROLLER WAŁEK DO TWARZY CZARNYBLACKROLL MICRO ROLLER WAŁEK DO TWARZY NIEBIESKI
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?

Wałki do rolowania stały się bardzo popularną formą autoterapii. W zależności od wielkości spełniają specjalne zadania I funkcje. Prezentowany model jest najmniejszy w ofercie sklepu Manusmed.pl, ale można go wykorzystać na wiele sposobów!

Jak działa?

Wałek BlackRoll Micro poprzez dozowany ucisk stymuluje lokalne ukrwienie co sprzyja dotlenieniu I odżywieniu wszystkich znajdujących się pod nim tkanek. Niweluje napięcie mięśni I powięzi poprzez zmniejszanie pobudliwości zakończeń nerwowych. Wymienione cechy wpływają na poprawę samopoczucia I sprawności.

Jakie jest zastosowanie?

BlackRoll Micro sprawdza się idealnie przy:
  • rozluźnianiu mięśni twarzy, przede wszystkim okolicy żuchwy I szczęki,
  • likwidowaniu napięcia w okolicy dłoni, nadgarstka, palców,
  • zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu mięśni,
  • zmniejszaniu bóli głowy, migren,
  • likwidowaniu mięsniowo-powięziowych punktów spustowych.

Dla kogo jest BlackRoll Micro?

Przyrząd do rolowania przeznaczony dla osób pracujących w stresie I pod presją czasu – wtedy najwięcej napięcia pojawia się w małych mięśniach twarzy, karku I dłoni. Pracownicy biurowi docenią efekty rozluźnienia wałka w okolicach dłoni I przedramion po wielu godzinach pracy przy komputerze. Wszyscy pacjenci stomatologiczni oraz ortodontyczni poczują ulgę masując mięśnie twarzy. Świetny prezent dla każdej osoby chcącej poprawić jędrność I odzywienie skóry twarzy!
Mała rolka firmy BlackRoll wspomoże każdego dentystę, kosmetyczkę a także fizjoterapeutę pracującego z drobnymi częściami naszego ciała. Nie można zapomnieć o aplikacji dodatkowych maści I oliwek odżywiających skórę, aplikatorów wieloigłowych Lyapko oraz baniek chińskich w celu zwiększenia efektów stosowania rolki.

Użytkowanie/ Czyszczenie

Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać roler wszędzie tam gdzie jest nam niezbędny!

Wałek w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Rozmiar: 6x3 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij