BLACKROLL MICRO ROLLER WAŁEK DO TWARZY NIEBIESKI

24,99
Zobacz podobne:
BLACKROLL MICRO ROLLER WAŁEK DO TWARZY POMARAŃCZ
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Wałki do rolowania stały się bardzo popularną formą autoterapii. W zależności od wielkości spełniają specjalne zadania I funkcje. Prezentowany model jest najmniejszy w ofercie sklepu Manusmed.pl, ale można go wykorzystać na wiele sposobów!

Jak działa?
Wałek BlackRoll Micro poprzez dozowany ucisk stymuluje lokalne ukrwienie co sprzyja dotlenieniu I odżywieniu wszystkich znajdujących się pod nim tkanek. Niweluje napięcie mięśni I powięzi poprzez zmniejszanie pobudliwości zakończeń nerwowych. Wymienione cechy wpływają na poprawę samopoczucia I sprawności.

Jakie jest zastosowanie?
BlackRoll Micro sprawdza się idealnie przy:
- rozluźnianiu mięśni twarzy, przede wszystkim okolicy żuchwy I szczęki,
- likwidowaniu napięcia w okolicy dłoni, nadgarstka, palców,
- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu mięśni,
- zmniejszaniu bóli głowy, migren,
- likwidowaniu mięsniowo-powięziowych punktów spustowych.

Dla kogo jest BlackRoll Micro?
Przyrząd do rolowania przeznaczony dla osób pracujących w stresie I pod presją czasu – wtedy najwięcej napięcia pojawia się w małych mięśniach twarzy, karku I dłoni. Pracownicy biurowi docenią efekty rozluźnienia wałka w okolicach dłoni I przedramion po wielu godzinach pracy przy komputerze. Wszyscy pacjenci stomatologiczni oraz ortodontyczni poczują ulgę masując mięśnie twarzy. Świetny prezent dla każdej osoby chcącej poprawić jędrność I odzywienie skóry twarzy!
Mała rolka firmy BlackRoll wspomoże każdego dentystę, kosmetyczkę a także fizjoterapeutę pracującego z drobnymi częściami naszego ciała. Nie można zapomnieć o aplikacji dodatkowych maści I oliwek odżywiających skórę, aplikatorów wieloigłowych Lyapko oraz baniek chińskich w celu zwiększenia efektów stosowania rolki.

Użytkowanie/ Czyszczenie
Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać roler wszędzie tam gdzie jest nam niezbędny!

Wałek w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Rozmiar
6x3 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij