BLACKROLL MED ROLLER 45 DO MASAŻU BIAŁO ZIELONY

189,99
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Wałek BlackRoll Med jest najpopularnijeszym produktem firmy BlackRoll. Rolery zyskały całą rzesze fanów na całym świecie z powodu prostej I łatwej obsługi oraz szybkich efektów automasażu. Niezastąpiona rzecz przy każdej aktywności fizycznej oraz długich godzinach spędzonych w pozycji siedzącej.

Jak działa?
Wałki do rolowania są zbudowane ze specjalnego rodzaju pianki. W zależności od potrzeb I intensywności automasażu dobiera się 3 różne twardości. Za pomocą docisku do ciała szybko przynoszą poprawę ukrwienia rolowanych struktur. Przyspieszają tym samym lokalny metabolizm oraz procesy naprawcze organizmu. Nie ma lepszego przyrządu do szybkiej I skutecznej relaksacji spiętych części ciała!

Jakie jest zastosowanie?
BlackRoll Med sprawdza się idealnie przy:
- rozluźnianiu mięśni I tkanek głęboko położonych,
- likwidowaniu mięsniowo-powięziowych punktów spustowych,
- likwidowaniu przeciążeń potreningowych,
- zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu mięśni,
- poprawie ukrwienia skóry I tkanek podskórnych,
- zmniejszenie napięcia układu nerwowego,
- poprawie jakości zasypiania I snu.

Dla kogo jest BlackRoll Med?
Wałek przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, zarówno amatorsko jak I zawodowo. Świetnie sprawdzi się zaraz po treningu w celu rozluźnienia ciała, jak I przed w celu dokrwienia niezbędnych partii mieśni. Nieoceniona pomoc w trakcie każdego procesu rehabilitacyjnego. Osoby pracujące w pozycji siedzącej doceniają jego lekkość I ławość użytku, kiedy po paru godzinach pracy organizm odmawia posłuszeństwa I zwyczajnie boli. Każdy kto ma duże napięcie mięsniowe ale niski próg bólu powinien wybrać ten roler.

BlackRoll Med sprawdzi się w każdym gabinecie fizjoterapeutycznym a także biurze I domu. Warto pamiętć, że takie przyrządy jak masażery, piłki do masażu, bańki chińskie oraz wałki Lyapko idealnie uzupełnią nasze potrzeby!

Użytkowanie/Czyszczenie
Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać roler wszędzie tam gdzie jest nam niezbędny!
Wałek w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy
Rozmiar 45x15 cm
Skala twardości mała
Lżejszy oraz miękkszy o 20% od BlackRoll Standard
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij