BLACKROLL MED ROLLER 45 DO MASAŻU BIAŁO ZIELONY

199,99
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BLACKROLL MED ROLLER 45 DO MASAŻU BIAŁO ZIELONY

Wałek BlackRoll Med jest najpopularniejszym produktem firmy BlackRoll. Rolery zyskały całą rzesze fanów na całym świecie z powodu prostej I łatwej obsługi oraz szybkich efektów automasażu. Niezastąpiona rzecz przy każdej aktywności fizycznej oraz długich godzinach spędzonych w pozycji siedzącej.

Jak działa?

Wałki do rolowania są zbudowane ze specjalnego rodzaju pianki. W zależności od potrzeb I intensywności automasażu dobiera się 3 różne twardości. Za pomocą docisku do ciała szybko przynoszą poprawę ukrwienia rolowanych struktur. Przyspieszają tym samym lokalny metabolizm oraz procesy naprawcze organizmu. Nie ma lepszego przyrządu do szybkiej I skutecznej relaksacji spiętych części ciała!

Jakie jest zastosowanie?

BlackRoll Med sprawdza się idealnie przy:
  • rozluźnianiu mięśni I tkanek głęboko położonych,
  • likwidowaniu mięśniowo-powięziowych punktów spustowych,
  • likwidowaniu przeciążeń potreniengowych,
  • zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu mięśni,
  • poprawie ukrwienia skóry I tkanek podskórnych,
  • zmniejszenie napięcia układu nerwowego,
  • poprawie jakości zasypiania I snu.

Dla kogo jest BlackRoll Med?

Wałek przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, zarówno amatorsko jak I zawodowo. Świetnie sprawdzi się zaraz po treningu w celu rozluźnienia ciała, jak I przed w celu dokrwienia niezbędnych partii mięśni. Nieoceniona pomoc w trakcie każdego procesu rehabilitacyjnego. Osoby pracujące w pozycji siedzącej doceniają jego lekkość I ławość użytku, kiedy po paru godzinach pracy organizm odmawia posłuszeństwa I zwyczajnie boli. Każdy kto ma duże napięcie mięsniowe ale niski próg bólu powinien wybrać ten roler.

BlackRoll Med sprawdzi się w każdym gabinecie fizjoterapeutycznym a także biurze I domu. Warto pamiętać, że takie przyrządy jak masażery, piłki do masażu, bańki chińskie oraz wałki Lyapko idealnie uzupełnią nasze potrzeby!

Użytkowanie/Czyszczenie

Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać roler wszędzie tam gdzie jest nam niezbędny!
Wałek w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Cechy:

  • Rozmiar: 45x15 cm
  • Skala twardości: mała
  • Lżejszy oraz miększy o 20% od BlackRoll Standard
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij