BLACKROLL GYMBALL PIŁKA GIMNASTYCZNA DO ĆWICZEŃ

199,98
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BLACKROLL GYMBALL PIŁKA GIMNASTYCZNA DO ĆWICZEŃ 65 CM

BLACKROLL® GYMBALL to uniwersalna piłka do ćwiczeń i rehabilitacji. Stworzona z myślą o treningu funkcjonalnym. Jest idealnym przyrządem do ćwiczeń priopriocepcji, mięśni głębokich, stabilizacyjnych, czy wzmacniających. Jest doskonałym sprzętem do treningu mięśni brzucha oraz górnej i dolne partii mięśni pleców.

Korzystając z BLACKROLL® GYMBALL, możesz wykonywać ćwiczenia w pozycji siedzącej, leżącej na brzuchu i plecach oraz w podporze przodem, angażując wiele grup mięśniowych ze zróżnicowaną intensywnością.

Dodatkowo BLACKROLL® GYMBALL możesz służyć, jako przyrząd do przyjaznej dla Twojego kręgosłupa pozycji aktywnego siedzenia. Siedząc na BLACKROLL® GYMBALL, utrzymujesz balans ciała i zachowujesz kręgosłup w prawidłowej pozycji stale angażując mięśnie dna miednicy, brzucha i pleców.

BLACKROLL® GYMBALL posiada system ABS® (Anti-Burst-System) zabezpieczający piłkę przed nagłym pęknięciem nawet po nakłuciu punktowym. W przypadku uszkodzenia, piłka będzie powoli wypuszczać powietrze, pozwalając na bezpieczne zejście nie narażając użytkownika na upadek.

BLACKROLL® GYMBALL jest bezzapachowa i nie zawiera lateksu. Jest elastyczna i bardzo sprężynująca. Wytrzymuje obciążenie do 500kg. Nie ucieka na boki w trakcie użytkowania.

Cechy produktu:

  •  Rozmiar: Ø65cm
  •  Wytrzymałość: obciążenie do 500kg
  •  Kolor: czarny
  •  Możliwa do czyszczenia i sterylizacji
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij