BLACKROLL DUOFLEX 12 PODWÓJNA PIŁKA DO MASAŻU

179,99
Zobacz podobne:
BLACKROLL DUOBALL 12 CM PODWÓJNA PIŁKA CZARNABLACKROLL DUOBALL 8CM PIŁKA PODWÓJNA CZARNA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BLACKROLL DUOFLEX 12 PODWÓJNA PIŁKA DO MASAŻU

Zastosowanie: głęboki masaż mięśni wzdłuż kręgosłupa, ud i łydek / PRACA SZCZEGÓŁOWA

BLACKROLL® DUOFLEX 12  to podwójne piłki połączone elastyczną belką, zaprojektowane do jeszcze precyzyjniejszego rozluźniania mięśni i powięzi wzdłuż kręgosłupa. Dobrze sprawdza się również przy masażu ud oraz łydek. 

Ze względu na zagłębienie w środku, DUOFLEX 12 jest szczególnie przydatny do stosowania na plecach, ponieważ nie wpływa na kręgosłup podczas toczenia. Pozwala to na selektywną i efektywną pracę pasm mięśniowych po lewej i prawej stronie kręgosłupa.

Masując łydki i uda, DUOFLEX 12 dopasowuje się dokładnie do użytkownika dzięki elastycznej listwie. Dzięki temu, włókna mięśniowe mogą być wymasowane z obu stron równomiernie.  

Dzięki swojej unikatowej, elastycznej części centralnej DUOFLEX 12 umożliwia automasaż we wszystkich kierunkach, co oznacza jeszcze dokładniejsze rozluźnianie i uwolnienie napięcia mięśniowego. Przy pomocy BLACKROLL® DUOFLEX 12 wykonamy zatem 3 różne rodzaje masażu: podłużny, krzyżowy oraz selektywny masaż rotacyjny, odciążając przy tym kręgosłup, a jednocześnie precyzyjnie docierając do napiętych partii naszego ciała po obu jego stronach. Podobnie dzięki tej elastyczności pozwala na efektywny masaż ramion czy nóg. 

Używając DUOFLEX 12, możesz tak jak w przypadku innych naszych podwójnych piłek (BALL i DUOBALL)  szczególnie dobrze rozluźnić punktowe stwardnienia i napięcia pleców (bez obciążania kręgosłupa), ramion, łydek i ud. Używając do tego własnej wagi ciała, kontrolujemy nacisk i mamy możliwość dostosowania go w pełni do naszych potrzeb. 

BLACKROLL® DUOFLEX 12 jest odpowiedni dla osób z dyskopatią oraz przepuklinami kręgosłupowymi, dla osób pracujących długotrwale w pozycji siedzącej, ale także dla aktywnych, u których występują przeciążenia i nadmierne napięcie mięśni ud i łydek.

Cechy:

  • nadaje się do użytku przy ścianie oraz na podłodze
  • dostępny w jednym rozmiarze Ø 12 cm
  • o jednym stopniu twardości 
  • do precyzyjnego rozluźniania napięcia wzdłuż kręgosłupa oraz łydek czy ud i automasażu w różnych kierunkach
  • trwały materiał nadający się do recyklingu
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij