BLACKROLL BALL 8 CM PIŁKA DO MASAŻU CZARNA

59,99
Zobacz podobne:
BLACKROLL BALL 8 CM PIŁKA DO MASAŻU RÓŻOWABLACKROLL BALL 8 CM PIŁKA DO MASAŻU ZIELONABLACKROLL BALL 8 CM PIŁKA DO MASAŻU ŻÓŁTA
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BLACKROLL BALL 8 CM PIŁKA DO MASAŻU CZARNA

Rodzina produktów firmy BlackRoll rozszerzyła się o piłki dostępne w dwóch rozmiarach: 8 i 12 cm. Prezentowana piłka z racji swej wytrzymałości oraz twardością powinna zadowolić każdą osobę szukającą rozluźnienia I odprężenia bez powodowania jakiegokolwiek bólu. BlackRoll Ball 8 cm znajdzie wielu fanów cierpiących z powodu bólu części ciała, takich jak klatka piersiowa, stopy, łydki czy barki a także pośladki.

Jak działa?

Piłki firmy BlackRoll poprzez swój kształt oraz rozmiar za pomocą docisku do ciała szybko przynoszą poprawę ukrwienia rolowanych struktur. Przyspieszają tym samym lokalny metabolizm oraz procesy naprawcze organizmu. Nie ma lepszego przyrządu do szybkiej I skutecznej relaksacji spiętych części ciała!

Jakie jest zastosowanie?

BlackRoll Ball 8 cm sprawdza się idealnie przy:

  • rozluźnianiu mięśni klatki piersiowej, łydek, ramion,
  • likwidowaniu mięśniowo-powięziowych punktów spustowych przede wszystkim w okolicy pośladków,
  • likwidowaniu przeciążeń potreningowych,
  • zwiększaniu zakresu ruchu oraz uelastycznianiu mięśni,
  • poprawie ukrwienia skóry I tkanek podskórnych,
  • zmniejszenie napięcia układu nerwowego,
  • poprawie jakości zasypiania I snu.

Dla kogo jest BlackRoll Ball 8 cm?

Piłka do masażu przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, w tym przede wszystkim dla: biegaczy, kolarzy, triastlonistów a także osób uczęszczających na siłownie. Każdy kto cierpi na punktowe bólu po wysiłku fizycznym czy pracy biurowej na pewno będzie usatysfakcjonowany korzystając piłkę firmy BlackRoll. Możliwość zastosowania piłki na ścianie, podłodze czy biurku pozwala każdemu z nas zadbać o nasze dobre samopoczucie bez względu na to gdzie się znajdujemy!
BlackRoll Ball 8 cm świetnie sprawdzi się w każdym gabinecie fizjoterapeutycznym a także biurze I domu. Wałki do rolowania, masażery wibracyjne a także aparaty wieloigłowe Lyapko dobrze uzupełnią działanie piłki.

Użytkowanie/Czyszczenie

Produkt jest wodoodporny, bezzapachowy oraz hipoalergiczny. Małe gabaryty przyrządu pozwalają zabrać roler wszędzie tam gdzie jest nam niezbędny!
Piłkę w celu wyczyszczenia należy włożyć pod bieżącą wodę, bez użycia detergentów a następnie osuszyć ręcznikiem.

Rozmiar:

  • Średnica: 8 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij