BEAUTY MOUSE PRZYRZĄD DO MASAŻU TWARZY

79,99
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BEAUTY MOUSE PRZYRZĄD DO MASAŻU TWARZY

Beauty Mouse to skuteczny i łatwy w użyciu przyrząd przeznaczony do masażu twarzy oraz całego ciała. Zaawansowana konstrukcja usprawnia usuwanie martwych łusek skóry(złuszczanie) i stymuluje odmładzanie skóry.

Znakomicie sprawdza się u osób chcących pozbyć się charakterystycznych zmian wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

Dzięki masażowi myszką Beauty Mouse skóra ''nie ma czasu'' na starzenie się. Zachowuje miękką, młodzieńczą konsystencję i blask.

Zalety produktu:

  • Rewitalizuje matową skórę
  • Zmniejsza rozmiar porów
  • Zwiększa mikrokrążenie pod skórą
  • Zmniejsza nadmiar oleju w skórze
  • Pomaga zredukować zmarszczki i drobne linie
  • Pomaga w walce z cellulitem i rozstępami

Jak korzystać z Beauty Mouse:

Każda skóra ma inną wrażliwość, może pojawić się lekkie mrowienie lub swędzenie, jest to normalne. Masaż należy wykonywać od dwóch do trzech razy w tygodniu. Przy użyciu delikatnego nacisku należy obracać mysz 4 razy w każdym obszarze w kierunku pionowym,poziomym i po przekątnej.
 
Nigdy nie używaj myszy Beauty Mouse przy stanach zapalnych lub podrażnionych, skórze z wysypką, skórze zakażonej, skórze z infekcjami grzybiczymi, ciężkim trądziku itp.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij