BARBICIDE ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 5L

BARBICIDE ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 5L
Zobacz wszystkie:BarbicideZobacz wszystkie:DEZYNFEKCJA , MASKI , FILTRY OCHRONNE
75,25
Zobacz podobne:
BALSAMIQUE ALBAVIT ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK 200ml
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Środek do dezynfekcji powierzchni BARBICIDE 5L

Płyn do dezynfekcji powierzchni. Do wyboru wersja bezzapachowa, lub z delikatną kwiatową nutą zapachową.

Bezpieczna i profesjonalna dezynfekcja wszystkich powierzchni

Preparat do dezynfekcji powierzchni jest produktem gotowym do użycia na powierzchniach użytkowych:
 • blatach
 • klamkach
 • przyciskach
 • narzędziach
 • urządzeniach i akcesoriach
Zapewnia skuteczną dezynfekcję salonów kosmetycznych, fryzjerskich, manicure i pedicure, tatuażu, SPA, gabinetów masażu, fizjoterapii, osteopatii, siłowni i klubów fitness.

Wykorzystana w płynie formuła na bazie czwartorzędowych związków amonowych zapewnia pewną ochronę i zabezpieczenie od zakażeń w miejscach publicznych. Płyn dedykowany jest do miejsc o podwyższonym ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń: miejsc publicznych, gabinetów, salonów, sklepów, siłowni.

Jakie działanie ma płyn do dezynfekcji?

Efektywnie likwiduje wszystkie rodzaje bakterii np. gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli,grzyby oraz wirusy otoczkowe w tym koronawirus, koronawirus wywołujący COVID-19, BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C)

Czy płyn do dezynfekcji jest bezpieczny dla zdrowia?

Płyn do dezynfekcji nie zawiera aldehydów i fenoli, nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień. Według zaleceń WHO produkt zawiera propanol, który skutecznie zwalcza coronawirus.

Jakie narzędzia mogą być dezynfekowane ?

Płyn skutecznie dezynfekuje wszystkie powierzchnie, narzędzia i przedmioty wykonane z akrylu, stali szlachetnej, ceramiki, tworzywa sztucznego, szkła. Spray do dezynfekcji chroni przed rdzewieniem, nie powoduje matowienia narzędzi ( szczotek, grzebieni, prostownic, wałków, urządzeń, smart tools, katów, pinów, baniek chińskich, leżanek, mebli, foteli, umywalek, płytek, podłóg oraz pozostałych akcesoriów kosmetycznych).

Jak dezynfekować powierzchnie?

Dla uzyskania skutecznej dezynfekcji należy oczyszczoną wcześniej z zabrudzeń powierzchnię spryskać płynem BARBICIDE. Po 3 minutach powierzchnia jest zdezynfekowana. Można także nanieść produkt na czystą, chłonną ściereczkę i wytrzeć dezynfekowaną powierzchnie.
Przy mechanicznych zabrudzeniach zaleca się użycie chusteczek do dezynfekcji Barbicide Wipes, po czym można spryskać powierzchnię płynem BARBICIDE.
Czas dezynfekcji: 3 min

Certyfikowany płyn do dezynfekcji

DEZYNFEKCJA DOPUSZCZONA DO OBROTU PRZEZ URZĄD REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH W W ARSZAWIE.
NR POZWOLENIA: 4705/12


Zgodny z normami europejskimi:
 • EN 14561 (aktywność przeciwbakteryjna),
 • EN 14562 (dezynfekcja sprzętu medycznego),
 • EN 14476 (aktywność wirusobójcza),
 • EN 13624 (aktywność grzybobójcza),
 • EN 13727 (aktywność przeciwbakteryjna).
 • Przetestowany wg. przepisów Niemieckiego Towarzystwa Higieny i Mikrobiologii (DGHM) oraz Stowarzyszenia Higieny Stosowanej (VAH).
 • Dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie - numer pozwolenia 4705/12

Produkt do dezynfekcji w wersji bezzapachowej 
 • Pojemność: 5L w formie kanistra, zapas do uzupełniania
 • Produkt dostępny też w formie spray z dozownikiem o pojemności 1l do późniejszego uzupełniania.
 • Substancje czynne: alki (C12-16) - chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)), zaw.: 0,3g/100g, propan-2-ol zaw.: 0,764g/100g.

 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij