BARBICIDE SPRAY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 1L

BARBICIDE SPRAY DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 1L
Zobacz wszystkie:BarbicideZobacz wszystkie:DEZYNFEKCJA , MASKI , FILTRY OCHRONNE
36,99
Zobacz podobne:
BARBICIDE ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI POWIERZCHNI 5LBARBICIDE POJEMNIK SZKLANY DO DEZYNFEKCJI 750MLBALSAMIQUE ALBAVIT ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK 200ml
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BARBICIDE - Spray do dezynfekcji wszystkich powierzchni 1L- bezzapachowy
Bezpieczna i profesjonalna dezynfekcja wszystkich powierzchni

Płyn jest produktem gotowym do użycia na powierzchniach użytkowych, blatach, klamkach, przyciskach, narzędziach, urządzeniach i akcesoriach. Zapewnia skuteczną dezynfekcję salonów kosmetycznych, fryzjerskich, manicure i pedicure, tatuażu, SPA, gabinetów masażu, fizjoterapii, osteopatii, siłowni i klubów fitness.
Wykorzystana w płynie formuła na bazie czwartorzędowych związków amonowych zapewnia pewną ochronę i zabezpieczenie od zakażeń w miejscach publicznych. Płyn dedykowany jest do miejsc o podwyższonym ryzyku rozprzestrzeniania się zakażeń: miejsc publicznych, gabinetów, salonów, sklepów, siłowni.

Jakie jest działanie ma płyn do dezynfekcji?
Efektywnie likwiduje wszystkie rodzaje bakterii (np. gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli) grzyby oraz wirusy otoczkowe w tym koronawirus, koronawirus wywołujący COVID-19, BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C).

Czy płyn do dezynfekcji jest bezpieczny dla zdrowia? 
Preparat do dezynfekcji powierzchni nie zawiera aldehydów i fenoli, nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień. Według zaleceń WHO produkt zawiera propanol, który skutecznie zwalcza coronawirus.

Jakie powierzchnie mogą być dezynfekowane sprayem ?
Płyn skutecznie dezynfekuje wszystkie powierzchnie, narzędzia i przedmioty wykonane z akrylu, stali szlachetnej, ceramiki, tworzywa sztucznego, szkła. Spray do dezynfekcji chroni przed rdzewieniem, nie powoduje matowienia narzędzi ( szczotek, grzebieni, prostownic, wałków, urządzeń, smart tools, katów, pinów, baniek chińskich, leżanek, mebli, foteli, umywalek, płytek, podłóg oraz pozostałych akcesoriów kosmetycznych).

Jak dezynfekować powierzchnie?
Dla uzyskania skutecznej dezynfekcji należy oczyszczoną wcześniej z zabrudzeń powierzchnię spryskać płynem BARBICIDE. Po 3 minutach powierzchnia jest zdezynfekowana. Można także nanieść produkt na czystą, chłonną ściereczkę i wytrzeć dezynfekowaną powierzchnie.
Przy mechanicznych zabrudzeniach zaleca się użycie chusteczek do dezynfekcji Barbicide Wipes, po czym można spryskać powierzchnię płynem BARBICIDE.
Czas dezynfekcji: 3 min

Jakie cechy charakterystyczne posiadają środki do dezynfekcji?
Spray posiada formułę ochrony przed rdzewieniem. Nie pozostawia plam na skórze ani na zabrudzonych powierzchniach.

Certyfikowany płyn do dezynfekcji
DEZYNFEKCJA DOPUSZCZONA DO OBROTU PRZEZ URZĄD REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH W WARSZAWIE.
NR POZWOLENIA: 4705/12


Zgodny z normami europejskimi:
  • EN 14561 (aktywność przeciwbakteryjna),
  • EN 14562 (dezynfekcja sprzętu medycznego),
  • EN 14476 (aktywność wirusobójcza),
  • EN 13624 (aktywność grzybobójcza),
  • EN 13727 (aktywność przeciwbakteryjna).
Przetestowany wg. przepisów Niemieckiego Towarzystwa Higieny i Mikrobiologii (DGHM) oraz Stowarzyszenia Higieny Stosowanej (VAH).
Dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie - numer pozwolenia 4705/12

Specyfikacja produktu:
  • Produkt do dezynfekcji w wersji bezzapachowej lub zapachowej (delikatny i elegancki kwiatowy zapach)
  • Pojemność: 1l pojemnik z dozownikiem w formie spray
  • Produkt dostępny też w formie kanistra o pojemności 5L, wygodny zapas do uzupełniania.
  • Substancje czynne: alki (C12-16) - chlorku dimetylobenzyloamonu (ADBAC/BKC (C12-16)), zaw.: 0,3g/100g, propan-2-ol zaw.: 0,764g/100g.

 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij