BARBICIDE KONCENTRT DO DEZYNF. POW. I NARZĘDZI 2L

BARBICIDE KONCENTRT DO DEZYNF. POW. I NARZĘDZI 2L
Zobacz wszystkie:BarbicideZobacz wszystkie:Preparaty do dezynfekcji narzędzi
137,99
Zobacz podobne:
BARBICIDE KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI 480 MLBARBICIDE ŚRODEK DO DEZYNFEKCJI Z ALOESEM 250MLBARBICIDE CLIPPERCIDE SPRAY DO DEZYNFEKCJI 500 MLBALSAMIQUE ALBAVIT ŻEL DO DEZYNFEKCJI RĄK 200ml
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BARBICIDE - Koncentrat do dezynfekcji narzędzi i powierzchni 1900 ml 
Skoncentrowany preparat do profesjonalnej dezynfekcji narzędzi i akcesoriów.


Jak skutecznie przeprowadzić dezynfekcję?
Koncentrat jest produktem do dezynfekcji narzędzi,powierzchni i akcesoriów. Zapewnia skuteczną dezynfekcję narzędzi w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, manicure i pedicure, tatuażu, SPA, gabinetach masażu, fizjoterapii, osteopatii, siłowniach i klubach fitness.
Wykorzystana w koncentracie formuła na bazie czwartorzędowych związków amonowych zapewnia pełną ochronę i dezynfekcję narzędzi używanych w miejscach publicznych o dużym ryzyku przenoszenia zakażeń.
Koncentrat szczególnie polecamy do dezynfekcji w:
 • gabinetach kosmetycznych, manicure, pedicure
 • salonach fryzjerskich
 • gabinetach lekarskich, fizjoterapeutycznych, osteopatycznych
 • salonach tatuażu,
 • salonach masażu, SPA, odnowy biologicznej
 • siłowniach i klubach fitness
Jakie jest działanie ma skoncentrowany płyn do dezynfekcji?
Efektywnie likwiduje wszystkie rodzaje bakterii (np. gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby oraz wirusy otoczkowe w tym koronawirus, koronawirus wywołujący COVID-19, BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C)

Czy koncentrat do dezynfekcji jest bezpieczny?
Skoncentrowany płyn do dezynfekcji nie zawiera aldehydów i fenoli, nie powoduje reakcji alergicznych i podrażnień. Według zaleceń WHO produkt zawiera propanol, który skutecznie zwalcza coronawirus (COVID-19).
Użyty z estetycznym pojemnikiem Barbicide umożliwia dezynfekcję narzędzi na oczach klienta, co wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa.

Jak używać koncentratu do dezynfekcji?
Dezynfekcja z skoncentrowanym płynem jest prosta i skuteczna. Wystarczy wymieszać koncentrat z wodą w proporcji 1:16 (np. 60 ml na 1 l wody). W tak przygotowanym roztworze zanurzamy narzędzia przygotowane na podstawce lub sitku.
Minimalny czas dezynfekcji to 3 minuty, nie zaleca się aby dezynfekcja w tej formie trwała dłużej niż 30 minut. Zdezynfekowane narzędzia wyjmujemy z roztworu i odkładamy na wcześniej przygotowane czyste miejsce.

Jak dozować koncentrat BARBICIDE?
 • Do dezynfekcji należy używać rozcieńczonego preparatu z wodą.
 • Proporcje rozcieńczania to 1:16
 • 1 korek koncentratu to 10 ml
Idealne do dozowania koncentratu są specjalnie dedykowane do tego szklane pojemniki Barbicide o różnych wielkościach:
 • Duży szklany pojemnik Barbicide: 1000 ml wody - 60 ml koncentratu
 • Średni szklany pojemnik Barbicide: 650 ml wody - 40 ml koncentratu
 • Podręczny szklany pojemnik Barbicide: 80 ml wody - 5 ml koncentratu
Jakie narzędzia mogą być dezynfekowane preparatem ?
Środek jest bezpieczny w stosowaniu dla powierzchni akrylowych (solarimu), stali szlachetnej, plastiku, grzebienie, szczotek, spinek, wałków, nożyczek do włosów, narzedzi kosmetycznych, narzędzi fizjoterapeutycznych (smart tools, katy, piny, maty akupunkturowe, bańki).
Świetnie sprawdza się w dezynfekcji końcówek urządzeń (frezery, mikrodebraja, wałki lyapko), ostrzy, nasadek maszynek do strzyżenia.
Ze względu na zawartość związków amonowych i ich właściwości myjące, produkt może być używany w myjkach ultradźwiękowych.
Preparat ma specjalną formułę, która chroni narzędzia przed rdzewieniem. Koncentrat nie pozostawia plam na powierzchniach.

Jakie certyfikaty posiada koncentrat do dezynfekcji?
DEZYNFEKCJA DOPUSZCZONA DO OBROTU PRZEZ URZĄD REJESTRACJI PRODUKTÓW LECZNICZYCH, WYROBÓW MEDYCZNYCH I PRODUKTÓW BIOBÓJCZYCH W W ARSZAWIE.
NR POZWOLENIA 7554/18

Zgodny z normami europejskimi:
 • EN 14561 (aktywność przeciwbakteryjna),
 • EN 14562 (dezynfekcja sprzętu medycznego),
 • EN 14476 (aktywność wirusobójcza),
 • EN 13624 (aktywność grzybobójcza)
 • EN 13727 (aktywność przeciwbakteryjna).
 • Przetestowany wg. przepisów Niemieckiego Towarzystwa Higieny i Mikrobiologii (DGHM) oraz Stowarzyszenia Higieny Stosowanej (VAH).
 • Dopuszczony do obrotu przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie - numer pozwolenia 6233/15
Pojemność: 1900 ml
Dostępny w również
w poręcznej pojemności 480 ml
 
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij