BARBICIDE KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI NARZĘDZI 500ML

BARBICIDE KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI NARZĘDZI 500ML
Zobacz wszystkie:BarbicideZobacz wszystkie:Preparaty do dezynfekcji narzędzi
50,30
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Koncentrat jest produktem do dezynfekcji narzędzi, urządzeń i akcesoriów. Zapewnia skuteczną dezynfekcję narzędzi w salonach kosmetycznych, fryzjerskich, manicure i pedicure, tatuażu, SPA, gabinetach masażu, fizjoterapii, osteopatii, siłowniach i klubach fitness.

Wykorzystana w koncentracie formuła na bazie czwartorzędowych związków amonowych zapewnia pełną ochronę i dezynfekcję narzędzi używanych w miejscach publicznych o dużym ryzyku przenoszenia zakażeń.

Jakie działanie ma skoncentrowany płyn do dezynfekcji?

Efektywnie likwiduje wszystkie rodzaje bakterii (np. gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby oraz wirusy otoczkowe w tym koronawirus, koronawirus wywołujący COVID-19, BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C)

Dezynfekcja narzędzi/akcesoriów:

Narzędzia/akcesoria (poza wyrobami medycznymi) zanurzyć w przygotowanym roztworze. Następnie po wskazanym czasie należy wyjąć je z roztworu, opłukać wodą i osuszyć przed użyciem.

Dezynfekcja powierzchni:

Za pomocą mopa, ściereczki lub poprzez zanurzenie rozprowadzić równomiernie produkt o odpowiednim stężeniu.

Powierzchnie powinny zostać wilgotne przez cały okres dezynfekcji.

Powierzchnie mające kontakt z żywnością po osiągnięciu wymaganego czasu dezynfekcji całkowicie spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Numer pozwolenia:7554/18

Data Ważności:06/2022
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij