BARBICIDE KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI NARZĘDZI 2000

BARBICIDE KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI NARZĘDZI 2000
Zobacz wszystkie:BarbicideZobacz wszystkie:DEZYNFEKCJA , MASKI , FILTRY OCHRONNE
148,49
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BARBICIDE KONCENTRAT DO DEZYNFEKCJI NARZĘDZI
Pojemność: 2000ml


Płynny koncentrat przeznaczony do dezynfekcji powierzchni,narzędzi i akcesoriów ( poza dezynfekcją wyrobów medycznych)w gabinetach kosmetycznych oraz medycyny estetycznej, salonach fryzjerskich, masażu, tatuażu salonach manicure,pedicure oraz w miejscach użyteczności publicznej jak hotele,spa,fitness,szkoły przedszkola,komisariaty policji,jednostki karne,wojskowe oraz placówki gastronomiczne.

Skutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in.: gronkowce jak MRSA, Pseudomonas a., Enterococcus h., prątki gruźlicy Tbc, Escherichia Coli), grzyby (Candida albicans) oraz wirusy łącznie z BVDV, Vaccinia, HIV (AIDS), H1N1, HBV i HCV (Wirusowe Zapalenie Wątroby typu B i C).

Zalecany do dezynfekcji końcówek urządzeń (np. mikrodermabrazja, frezy) oraz ostrzy i nasadek maszynek do strzyżenia.

Cechy produktu:

Barbicide dzięki innowacyjnej formule nie zawierającej fenolu i aldehydów jest bezpieczny dla zdrowia. Nie wywołuje reakcji alergicznych oraz nie podrażnia skóry. Nie pozostawia plam na skórze i dezynfekowanych akcesoriach dzięki formule chroniącej przed rdzewieniem. Preparat jest łatwy w użyciu, szybko działający ( ok. 30 minut) oraz bezpieczny w użytkowaniu.

Zgodny z normami europejskimi: EN 14561 (aktywność przeciwbakteryjna), EN 14562 (dezynfekcja sprzętu medycznego), EN 14476 (aktywność wirusobójcza), EN 13624 (aktywność grzybobójcza) i EN 13727 (aktywność przeciwbakteryjna).

Dezynfekcja narzędzi/akcesoriów:

Zanurzyć w przygotowanym roztworze następnie po wskazanym czasie narzędzia wyjąć z roztworu opłukać wodą i osuszyć przed użyciem.

Dezynfekcja powierzchni:

Za pomocą mopa ściereczki lub poprzez zanurzenie rozprowadzić równomiernie produkt o odpowiednim stężeniu. Powierzchnie mające kontakt z żywnością po osiągnięciu wyznaczonego czasu dezynfekcji całkowicie spłukać wodą.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij