Bański chińskie silikonowe

Bańki chińskie silikonowe są najprostszymi w użytkowaniu rodzajem baniek do stawiania na ciało. Stworzone są w całości z silikonu medycznego, bezzapachowego oraz hipoalergicznego umożliwiając wykonywanie zabiegu nawet na najmłodszych. Drugim ważnym atutem są ich rozmiary I mała waga. W związku z powyższym możemy zabrać bańki chińskie wszędzie tam gdzie potrzebujemy, zmieszczą się nawet w kieszeni spodni!
Medycyna wschodnia skupia się na naturalnym stymulowaniu naszych ciał do regulacji procesów narządów wewnętrznych oraz przyspieszaniu regeneracji całego ciała. Od wieków bańki chińskie są stosowane z powodzeniem w leczeniu wielu problemów I schorzeń. Sprawdzają się przy: stresie oraz dużym napięciu mieśni, likwidowaniu cellulitu, oczyszczaniu skóry oraz tkanek podksórnych z toksyn, stymulowaniu loklanego metabolizmu tkanek przez większe ukrwienie I odżywienie, poprawie odporności organizmu przez stymulowanie krażenia krwi I limfy, a także ujędrnianiu skóry.

Zgodnie z metodyką, bańki chińskie silikonowe poza opcją samego stawiania można również wykorzystać do masażu bańką chińską. Polega to na naniesieniu olikwi do masażu na ciało, wstępnego masażu tak aby roznieść oliwkę po ciele a następnie przy indywidualnie dobranym “zassaniu” bańki wykonuje się główną część zabiegu. Wyjątkowy sposób na relaks!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij