BAŃKI SZKLANE OGNIOWE PREZROCZYSTE 10 SZT. ROZM 4

150,00
Zobacz podobne:
BAŃKI SZKLANE OGNIOWE PREZROCZYSTE 1 SZT. ROZM 3BAŃKI SZKLANE OGNIOWE PREZROCZYSTE 10 SZT. ROZM 3BAŃKI SZKLANE OGNIOWE PREZROCZYSTE 1 SZT. ROZM 5
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

BAŃKI SZKLANE OGNIOWE PREZROCZYSTE 20 SZT. ROZMIAR 4

Wykonana z hartowanego szkła odpornego na wysoką temperaturę bańka do tradycyjnej chińskiej terapii. Bańki można z powodzeniem stawiać na ważnych punktach akupunkturowych co daje znaczną poprawę leczenia. Każda z baniek posiada ergonomiczne, chropowate wgłębienia na palce, co znacznie ułatwia pracę z bańką, nie pozwalając na jej wyślizgnięcie. 

Kiedy stosować bańki chińskie?

Bańki chińskie mogą być stosowane w zabiegach masażu leczniczego i stawiania baniek w przypadkach przeziębień, zapaleń i bólów mięśni.

Jak stosować bańki chińskie?

Szklane bańki ogrzewa się od środka ogniem, a następnie stawia na wybranym punkcie. Ogień wytwarza w bańce podciśnienie dzięki czemu bańka przysysa się do skóry.

Specyfikacja:

  • Średnica wewnętrzna podstawy: 5 cm
  • Średnica zewnętrzna podstawy: 6,2 cm
  • Wysokość: 9 cm
  • Oznaczenie wielkości: 4
  • Materiał: szkło
  • Typ: ogniowa
Zestaw zawiera 10 sztuk
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij