Bańki plastikowe do masażu

Nie znaleziono produktów

Wybrana przez Ciebie kategoria nie zawiera jeszcze żadnych produktów.
Wybierz inna kategorię z drzewa kategorii.
Strona główna
Bańki plastikowe do masażu coraz częściej zastępują ich gumowe I ogniowe odpowiedniki. Wynika to z faktu, iż są wykonane z plastiku, który w przypadku opadnięcia na podłogę się nie tłucze. Ponadto bardzo łatwo takie bańki się czyści I dezynfekuje. Z racji wykorzystania pompki do odsysania powietrza można dawkować poziom podciśnienia występującego wewnątrz bańki, tym samym sami decydujemy o intensywności zabiegu. Umożliwia to również zastosowanie takiego rodzaju baniek przez osoby bez doświadczenia. Według części fizjoterapeutów I masżystów bańki plastikowe lepiej przylegają do ciała oraz łatwiej od ciała odchodzą z powodu wentyla który znajduje się na szczycie baniek.
Różnorodne ciśnienie które możemy dawkować ilością wypompowanego powietrza pozwala oddziaływać na szerokie spektrum dolegliwości zaczynając od: bóli oraz napięć mięśni I stawów, problemów skórnych I tkanki podskórnej, narządy wewnętrzne poprzez punkty refletkoryczne, stymulacji układu odpornościowego czy zwiększanie produkcji I jakości kolagnu znajdującego się w skórze oraz wiele innych.
Takie przyrządy jak bańki plastikowe do masażu są obowiązkowym elementem wyposażenia gabinetów fizjoterapii I masażu, gabinetów kosmetycznych I Spa.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij