Balsamy do masażu

Balsamy do masażu różnią się przede wszystkim od oliwek do masażu konsystencją. Zawierają zdecydowanie mniej wody co wielu specjalistów bardzo sobie ceni. Umożliwia to po pierwsze mniej efektu “ślizgania” się po skórze podczas masażu. Ponadto umożliwia pracę na głębszych warstwach mięśni I innych tkanek miękkich. Warto podkreślić, że balsamy do masażu zdecydowanie częściej są stosowane przez fizjoterapeutów w codziennej praktyce niż oliwki do masażu. Wynika to z faktu, że podczas zabiegu balsam wchłania się pozostawiając skórę nawilżoną ale nie tłustą, umożliwiając stosowanie innych technik oprócz masażu.
Wyjątkowym produktem w ofercie naszego sklepu jest masło shea do masażu firmy Balsamique. Bogate w witaminy A I E ogranicza I spowalnia starzenie się skóry. Poza zastosowaniem Balsamique Naturalne Masło Shea do zabiegu masażu można również wykorzystać je do nakładania nawilżających maseczek na włosy.
Kosmetyki do masażu takie jak oliwki, balsamy oraz masło shea mają w większości podobne efekty zdrowotne wynikające z substancji czynnych.

Sklep rehabilitacyjny Manusmed.pl proponuje wyżej wymienione produkty o pojemność 450ml (masło shea), a także balsamy 500ml oraz 1000ml. Posiadamy również w ofercie balsamy do masażu o pojemności 80g – idealne do podróży!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij