Balsamique

Firma Balsamique tworzy swoje produkty współpracując z profesjonalnymi masażystami. Każda z oliwek czy balsamów ma idealnie dobrany skład bogaty w olejki eteryczne, oleje naturalne, ekstrakty z roślin oraz posiada dobre właściwości poślizgowe zachowując duża wydajność. Kompozycje składników powodują że oliwki do masażu Balsamique intensywnie nawilżają, wspomagają regenerację i chronią skórę. 

Masażyści i fizjoterapełci cenią kosmetyki  do masażu Balsamique za ich właściwości poślizgowe, wydajność i możliwość wygodnego dozowania. Także walory takie jak zapach i odżywienie skóry, poprawienie jej wyglądu i kondycji są zauważane przez klientów. Produkty Balsamique można spotkać w wielu profesjonalnych gabinetach fizjoterapii i masażu, salonach kosmetycznych a także w zaciszu domowego SPA. Gama produktów do masażu to między innymi: oliwki do masażu, balsamy do masażu, naturalne oleje do masaż, masło shea do masażu, świece do masażu, peelingi do masażu oraz preparat  z wosku pszczelego do masażu tkanek głębokich. Doświadczenie firmy Balsamique w tworzeniu produktów przekłada się na ich wysokość jakość. Polecamy wszystkie produkty Balsamique w naszym sklepie rehabilitacyjnym Manusmed.pl.
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij