BACK MAGIC PRZYRZĄD DO ROZCIĄGANIA PLECÓW

159,00
Zobacz podobne:
PRZYRZĄD DO ROZCIĄGANIA PLECÓW NIEBIESKIPRZYRZĄD DO ROZCIĄGANIA PLECÓW GRANATOWYPRZYRZĄD DO ROZCIĄGANIA PLECÓW Z MAGNESAMI
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Co to jest?
Prosty i funkcjonalny przyrząd do rozciągania pleców uwalnia od bólu wywołanego sztywnością i ograniczeniem ruchomości kręgosłupa. Żyjemy w czasach pozycji siedzącej, podczas pracy czy nauki. Oferowany przyrząd do rozciągania kręgosłupa ma pomóc nam funkcjonować w normalny i nieograniczony sposób.

Jak to działa?
Modułowa sylwetka urządzenia, pozwala dostosować wysokość krzywizny (4 różne poziomy) do potrzeb każdej osoby. Opór stawiany przez Back Magic narzuca naszemu kręgosłupowi prawidłową krzywiznę. Zmiana ustawienia sylwetki ciała rzutuje mniejszym napięciem mięśni przykręgosłupowych a co za tym idzie mniejszym bólem. Prosty montaż pozwala zabrać ze sobą produkt w dowolne miejsce, tam gdzie go potrzebujemy!

Jakie jest zastosowanie?
- poprawia mobilność klatki piersiowej oraz kręgosłupa piersiowego,
- odciąża kręgosłup lędźwiowy,
- korygowanie postury ciała,
- likwidowanie napięcia mięśni i powięzi,
- zwiększa elastyczność kręgosłupa,
- likwiduje przeciążenia mięśniowo-powięziowych,
- odciąża części kręgosłupa mogące powodować bóle promieniujące do rąk i nóg,
- sprzyja poprawie jakości snu.

Dla kogo jest Back Magic przyrząd do rozciągania pleców?
Produkt dedykowany dla:
- osób aktywnych fizycznie,
- pracowników biur, uczniów i studentów,
- osób pracujących fizycznie,
- miłośników odprężenia i dobrego samopoczucia,
- lekka i łatwa w transporcie sprawdzi się w każdym miejscu.

Nieodzowny elementem każdego dnia poza korzystaniem z takiego przyrządu powinna być gimnastyka, streching, rollowanie najbardziej przeciążonych części ciała, stosowanie mat do akupresury, wałków Lyapko, a także kijków do automasażu.

Użytkowanie
Produkt należy wyjąć z opakowania oraz połączyć oba elementy. Następnie ustawiamy jeden z 4 poziomów wysokości. Sugerujemy położyć matę na podłodze bądź na oparciu krzesła. Należy oprzeć plecy o matę tak, aby płaszczyzna podparcia była jak największa. Sugerowany czas użytkowania waha się od 5 minut do godziny, w zależności od potrzeb. Zaleca się nie kłaść maty na łóżku oraz nie wkładać jej do wody.
W celu wyczyszczenia proszę używać wilgotnej szmatki, bądź mokrego ręcznika papierowego.

Waga z pudełkiem/bez pudełka 1,5/1 kg
Rozmiary 38,5x25,5x16,5 cm
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij