Aplikatory wieloigłowe Lyapko

Aplikatory wieloigłowe Lyapko: skuteczne i bezpieczne

Sklep Manusmed.pl ma przyjemność zaprezentować aplikatory wieloigłowe Lyapko! Unikatowość produktów rehabilitacyjnych firmy Lyapko wynika z zaawansowanej technologicznie konstrukcji igieł, zbudowanych z takich metali jak: cynk, żelazo, srebra, niklu i miedzi. Igły z racji swojej budowy nie są w stanie przebić skóry nawet przy największym obciążeniu, nie powodując reakcji ubocznych, dzięki czemu są bezpieczne bez względu na wiek użytkownika.
 

Aplikator wieloigłowy Lyapko sposobem na różnorodne dolegliwości

Przyrządy takie jak Maty akupresurowe, Wałki z kolcami Lyapko, Pasy Lyapko czy piłki z kolcami Lyapko na drodze odruchowej stymulują nasze ciało do rozluźnienia i regeneracji. Aplikator wieloigłowy Lyapko przede wszystkim wpływa na punkty refleksoryczne narządów wewnętrznych poprzez stymulację zakończeń nerwowych znajdujących się na całym naszym ciele, m.in. stóp, dłoni, pleców, kończyn górnych i dolnych. Uzyskujemy stymulacje dużej powierzchni ciała na której znajdują się punkty akupunkturowe. Zwiększenie ukrwienia, mobilizacja naturalnych mechanizmów odporności organizmu, likwidacja stresu to wszystko efekty jakie dają aplikatory wieloigłowe Lyapko. Mata Duża Lyapko czy Wałek Duży Lyapko mogą idealnie sprawdzić się w leczeniu np. rwy kulszowej, rwy udowej, wszelkich bóli pleców czy kontuzji sportowych takich jak: łokieć tenisisty, kolano biegacz, ostroga piętowa.
 
Warto zwrócić uwagę, iż niektóre aplikatory wieloigłowe Lyapko, np. Aplikator wieloigłowy Wałek do twarzy ma rozstaw igieł 3,5 mm a Aplikator wieloigłowy Wałek Duży ma 5 mm. Zalecenia mniejszego rozstawu igieł dotyczą: osób drobnych i szczupłych, dzieci i młodzieży a także osób z dużą wrażliwością zakończeń nerwowych znajdujących się na skórze. Większy rozstaw igieł dedykuje się osobom dobrze zbudowanym, o małej wrażliwości skóry na bodźce.
 
Poznaj możliwości akupresury i sprawdź możliwości aplikatora wieloigłowego. Mahusmed to sklep, który stworzony został przez doświadczonych fizjoterapeutów i rehabilitantów. Dzięki temu mamy 100-procentową pewność, że wszystkie dostępne produkty to wyposażenie najwyższej klasy i gwarantują one zarówno niezawodność, efektywność, jak i bezpieczeństwo. 

Aplikatory wieloigłowe to jednak nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Zobacz, co przygotowaliśmy w pozostałych częściach sklepu. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z wyselekcjonowanym sprzętem rehabilitacyjnym, który pomoże Ci wrócić do zdrowia. 
 

Aplikatory wieloigłowe – co to jest?

Są to maty, wałki, piłki i klapki posiadające na powierzchni stycznej ze skórą wiele drobnych igieł. W zależności od wybranego aplikatora wieloigłowego, należy dostosować rodzaj sesji akupresury do rodzaju jego konstrukcji. Mata wyposażona w igły służy do leżenia lub siedzenia, a z kolei piłka lub wałek do automasażu. Dzięki zróżnicowanej budowie produktów, można stosować je na całym ciele – dostosowując tym samym działania do rodzaju lub źródła problemu. Aplikatory mogą być wykorzystywane przy rehabilitacji, regeneracji, sesjach relaksacyjnych lub nawet w formie pracy nad stanem cery twarzy i skóry na pozostałych częściach ciała.  

Szczegółowe informacje dot. zastosowań znajdziesz m.in. w opisach produktów. Skorzystaj z nich przed zakupem. Wybór właściwej opcji stanie się czystą formalnością.

 

Jak i kiedy korzystać z aplikatorów wieloigłowych?

Aplikatory wieloigłowe to idealne rozwiązanie na różnego rodzaju bóle, dolegliwości związane z niewłaściwą pracą układu nerwowego, krążeniem lub przemęczeniem i skurczami mięśni. Zakres ich zastosowań jest imponujący, o czym można przekonać się na własne oczy – np. inwestując w asortyment dostępny w tej części sklepu. 

Pamiętaj, by dostosować wybrany wariant do własnych potrzeb i skonsultować decyzję z rehabilitantem, który na podstawie Twojego problemu nauczy Cię korzystać z aplikatora wieloigłowego w praktyce. W razie pytań lub wątpliwości służymy pomocą. Wystarczy skontaktować się z zespołem naszego sklepu telefonicznie lub mailowo. 

Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą aplikatorów wieloigłowych Lyapko!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij