Aplikator wieloigłowy LYAPKO POPULARNY 7,0

99,99
Wybierz kolor
- wybierz -
Zobacz podobne:
LYAPKO APLIKATOR WIELOIGŁOWY MATA DUŻA 6,8 POMAR.LYAPKO WIELOIGŁOWY WAŁEK UNIWERSALNY 3,5 CZARNY
Zapytaj o produktNegocjuj cenę

Opis produktu

Aplikator wieloigłowy Popularny 7,0

Aplikator wileoigłowy Lyapko charakteryzujący się dużym rozstawem igieł i rozmiarami umożliwiającymi precyzyjne działanie wzdłuż kręgosłupa. Aplikator z powodzeniem może być wykorzystany w redukcji bólu ale również w terapii celowanej na punkty akupunkturowe odpowiedzialne za transmisję napięć i dolegliwości z odległych obszarów ciała. Budowa aplikatora umożliwia łączenie kilku mat do akupresury w celu uogólnionego oddziaływania

Jak stosować Aplikator wieloigłowy 7,0?
Pozytywne efekty uzyskują użytkownicy podczas stosowania aplikatora Dr Lyapko w leczeniu:
  • Układu nerwowego, krążenia oraz oddechowego. W przypadłościach układu mięśniowego, kostno stawowego, w poprawie wydolności sportowej.
  • Skutecznie poprawiają jakość snu ale również odpowiednio stosowane mogą podnieść naszą produktywność i pobudzić do działania.
  • Warto wykorzystywać aplikator również w sporcie dla maksymalizacji możliwości przy wykorzystaniu zupełnie naturalnych środków. Aplikator korzystnie wspomaga regenerację mięśni w przypadku ich bolesności powysiłkowej zwanej “zakwasami”.
Codzienną sesję z aplikatorem w przypadku dolegliwości bólowych kręgosłupa możemy rozpocząć od stopniowego przechodzenia od górnych partii kręgosłupa do dolnych, za każdym razem po osiągnięciu stanu komfortu ułożyć się na kolejnej części kręgosłupa jeszcze nie opracowanej.

Jak dawkować Aplikator Wieloigłowy Dr Lyapko?

W zależności od zamierzonego efektu sesje pojedynczego ułożenia na macie bądź ucisku na konkretną część ciała utrzymujemy przez 5-15 minut kiedy chcemy dobrze rozpocząć dzień, nabrać sił, podnieść ciśnienie, rozgrzać ciało i zwiększyć nasze możliwości psychoruchowe i zdolność do pracy.
Kiedy nam zależy by zdjąć chroniczny ból, osiągnąć odprężenie mięśni, czy przygotować się do jakościowego snu wtedy aplikator przykładamy do wybranego miejsca na 20-30 minut. Czas ten możemy wydłużyć, niekiedy jest to niezbędne dla właściwego efektu terapii.

Za każdym razem zastosowanie aplikatora akupresurowego polega na codziennym jego stosowaniu przez 1-2 tygodni. Terapie z powodzeniem możemy powtórzyć co 2-4 tygodnie. Reakcja na aplikator za każdym razem jest indywidualna dlatego warto pamiętać, że podane czasy trzeba wydłużyć, a także skrócić jeżeli pierwotny dyskomfort, który powinien utrzymać się do 5 minut, trwa powyżej 5-10 może to oznaczać niewłaściwe ułożenie na aplikatorze do akupresury bądź sytuację nadmiernej nadwrażliwości skóry, w pierwszym przypadku należy ponownie ułożyć się na macie, a w drugim konieczna jest kilku bądź kilkunastu godzinna przerwa przed kolejną próbą.

Jak łączyć Aplikator wieloigłowy z innymi terapiami?
Ponadto łączenie terapii aplikatorem akupresurowym z masażem, akupunkturą, bańką chińską i ogniową, czy opracowaniem odrębnej części ciała wałkiem wyraźnie podnosi skuteczność zabiegów. Skutecznym działaniem jest zakończenie terapii każdego dnia uciskiem na podeszwy stóp w pozycji siedzącej lub stojącej.

Jak dbać o aplikator Lyapko?
Konserwacja aplikatora wieloigłowego wymagana jest w sytuacji kiedy wiele osób korzysta z niego jak w przypadku placówek medycznych. Indywidualny użytkownik- ważne by przy wykorzystaniu domowego środka czystości(mydło, płyn do naczyń) i dużej ilości wody opłukać matę, po opłukaniu dopilnować, by woda długo nie stała na macie.

Jakie są różnice względem pozostałych mat Dr Lyapko?
Aplikator wieloigłowy popular jest to jedna z bardziej uniwersalnych mat. Umożliwia pracę segmentarną pozwalajacą na stopniowe opracowanie poszczególnych części ciałą, co nie tylko jest łatwiejsze dla pacjenta ale pozwala również na prowadzenie obserwacji miejsc o szczególnej wrażliwości.

Do każdego zamówienia nieodpłatnie dołączamy książeczkę „Aplikatory Lyapko. Metodyka stosowania”, gdzie bardzo szczegółowo opisana jest istota powierzchniowej terapii wieloigłowej, mechanizmy działania aplikatrorów wieloigłowych, wskazania do stosowania w/w terapii oraz szczegółowy opis przeprowadzania zabiegów przy konkretnych dolegliwościach.

 Cechy charakterystyczne Maty:
  • wymiary: 95 × 320 mm
  • odstępy miedzy igłami: 7,0mm
  • ilość igieł: 591
  • skład igieł: żelazo, miedź, nikiel, cynk, srebro
  • podstawa: guma medyczna
  • kolory: granatowy, niebieski, czerwony, zielony, pomarańczowy
Sprawdź również pozostałe przyrządy do masażu pleców!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij