Aparaty wibracyjne do masażu

Aparat wibracyjny do masażu na rozluźnienie mięśni

Aparat wibracyjny do masażu jest odpowiedzią na napływ szerokiej rzeszy ludzi kochających aktywność fizyczną czy po prostu szukających ulgi w bólu.  Najważniejszą potrzebą ludzi wysportowanych jest rozluźnienie spiętych I obolałych partii mięśni, które zostały przeciążone podczas treningu. Niestety nie każdy ma możliwość udania się do gabinetu fizjoterapii czy masażu tak aby specjalista się tym zajął.
 

Wybierz certyfikowany aparat wibracyjny do masażu!

Proste w obsłudze urządzenie do masażu  wibracyjnego służące rozluźnianiu przeciążonych I wymagających relaksu części ciała znajduje szerokie zastosowanie zarówno w profesjonalnym gabinecie fizjoterapii jak i w domowym zaciszu. Pistolet do masażu oscylacyjnego występuje na rynku w wielu postaciach i odmianach, natomiast ich jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania pozostawiają wiele do życzenia. Sklep ortopedyczny Manusmed.pl zaopatruje swoich klientów tylko w certyfikowane i sprawdzone masażery wibracyjne!
 

Aparat wibracyjny do masażu Booster i Phoenix

Największą popularnością cieszy się aparat wibracyjny firmy Booster (Booster Pro 2, Booster Pro 3, Booster E oraz Booster Gun 3) oraz Phoenix (Phoenix A2).
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą aparatów wibracyjnych do masażu w naszym sklepie rehabilitacyjnym!
Alba ThymentBalsamiqueBarbicideBlackrollBoosterHMSKinesioLyapkoMuellerPhoenixPinoSPORTRECORDTHERA PRESSTynorVIT ICE

Wykorzystujemy pliki cookies oraz inne podobne technologie, aby nasz serwis lepiej spełniał Twoje oczekiwania. Jeżeli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie plików cookies, możesz w każdej chwili zablokować je korzystając z ustawień swojej przeglądarki internetowej. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie Polityka prywatności

Zamknij